NASZA MISJA - ZADBAĆ O PAŃSTWA MIEJSCE dO ŻYCIA

Dom. Mieszkanie. Tutaj żyje Twoja rodzina, której starasz się poświęcić jak najwięcej czasu. Ale mieszkanie to nie wszystko! Potrzebujesz także przyjaznego do życia otoczenia, komfortowej strefy, w której nie będą Cię absorbować problemy dnia codziennego. O ich rozwiązanie zadbamy my. Sprawimy, że w Twojej najbliższej okolicy, wokół Twojego domu będzie czysto, bezpiecznie, wygodnie. Ty możesz zająć się tym, co dla Ciebie jest najważniejsze.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą, która działa na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami od 1995 roku. Już od ponad 20 lat, dbamy o budynki, w których Państwo mieszkacie. Nasze wieloletnie doświadczenie, na które złożyły się nie tylko zaangażowanie w naszą pracę czy wysokie kompetencje naszych pracowników, ale także nieskończona ilość rozmów oraz spotkań z naszymi klientami - ich sugestie oraz potrzeby sprawiły, że wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania, które gwarantują Państwu satysfakcję i zadowolenie.

W RAMACH NASZEJ OFERTY ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ NIERUCHOMOŚCI, ALE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ SAMODZIELNEGO SKOMPONOWANIA PAKIETU USŁUG.

Przez wiele lat pracy, zaufało nam już wielu klientów. Jesteśmy nie tylko partnerem Zarządów wspólnot, ale także opiekunem i doradcą mieszkańców, Mamy pod opieką ponad 500 wielorodzinnych budynków mieszkalnych, czyli ponad 25 000 lokali - przede wszystkim wspólnoty mieszkaniowe, ale także prywatne kamienice czynszowe czy budynki gminne. Ponadto zarządzamy obiektami biurowymi i handlowymi. Łączna powierzchnia powierzonych nam w zarząd nieruchomości mieszkalnych znacznie przekracza obecnie 1 000 000 m2.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • DOŚWIADCZENIE Na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami działamy od ponad 20 lat. Przez lata pracy wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, dzięki czemu ich specyfika nie ma przed nami tajemnic.
  • PROFESJONALIZM Naszą największą siłą jest zespół specjalistów o udokumentowanych kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu – administratorów, zarządców nieruchomościami oraz księgowych. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy zarządzania.
  • ZNAJOMOŚĆ LOKALNEGO RYNKU Na rynku warszawskim działamy od 1996 roku. Przez ponad 20 lat z uwagą analizowaliśmy lokalny rynek nieruchomości pod kątem potrzeb jego użytkowników. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani na zapewnienie najlepszych rozwiązań w konkretnych sytuacjach.
  • ZAANGAŻOWANIE Podczas wieloletniej pracy w branży zarządzania i administrowania nieruchomościami, odbyliśmy setki spotkań oraz rozmów z naszymi klientami. Te bezpośrednie relacje okazały się nieocenione w uświadomieniu nam, że lojalność i zaufanie to podstawa satysfakcjonującej współpracy.
  • INNOWACYJNOŚĆ Idziemy z duchem czasu! Stale śledzimy najnowsze trendy w zarządzaniu nieruchomościami, najlepsze rozwiązania wprowadzamy do naszej firmy. Stosujemy energooszczędne i ekologiczne rozwiązania Jako jedni z pierwszych na rynku przygotowaliśmy dla naszych klientów aplikację mobilną.
  • BEZPIECZEŃSTWO Należymy do francuskiej grupy kapitałowej Nexity, która wspiera nas we wszystkich działaniach. Posiadamy solidny kapitał zakładowy w wysokości 1 450 000 zł oraz ubezpieczenie OC w wysokości 500 000 euro, które nie tylko są gwarancją stabilności naszych finansów, ale przede wszystkim pozwalają zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom oraz dynamiczny rozwój naszej firmy.
  • LICENCJE I CERTYFIKATY Pracownicy naszej firmy posiadają licencje zarządcy nieruchomości, pośrednika w obrocie nieruchomościami, uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, a także prestiżowy tytuł Certified Property Manager (CPM®) amerykańskiego instytutu IREM.
  • TWOJE POTRZEBY SĄ DLA NAS WAŻNE Od lat słuchamy sugestii naszych klientów, ich potrzeby są dla nas inspiracją do szukania nowych rozwiązań! To właśnie dzięki Państwa sugestiom wciąż się rozwijamy i udoskonalamy nasza ofertę.