NASZA MISJA - SŁUCHAĆ KLIENTA I DBAĆ O JEGO KOMFORT

Dom. Mieszkanie. Tutaj żyje Twoja rodzina, której starasz się poświęcić jak najwięcej czasu. Ale mieszkanie to nie wszystko! Potrzebujesz także przyjaznego do życia otoczenia, komfortowej strefy, w której nie będą Cię absorbować problemy dnia codziennego. O ich rozwiązanie zadbamy my. Sprawimy, że w Twojej najbliższej okolicy, wokół Twojego domu będzie czysto, bezpiecznie, wygodnie. Ty możesz zająć się tym, co dla Ciebie jest najważniejsze.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą, która działa na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami od ponad 25 lat, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, na które złożyły się nie tylko zaangażowanie w naszą pracę czy wysokie kompetencje naszych pracowników, ale także nieskończona ilość rozmów oraz spotkań z naszymi Klientami.  

Ich potrzeby oraz sugestie sprawiły, że wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania, które gwarantują naszym Klientom satysfakcję i zadowolenie oraz najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz pozwalają nas postrzegać jako EKSPERTA  w tej dziedzinie

Przez wiele lat naszej pracy, zaufały nam setki Klientów oraz dziesiątki pracowników i współpracowników. Wielu z nich jest z nami od początku naszej działalności, co jest najlepszym dowodem na to, że słuchamy potrzeb naszych Klientów oraz pracowników, a także dokładamy wszelkiej staranności do najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • DOŚWIADCZENIE I ZNAJOMOŚĆ LOKALNEGO RYNKU Na warszawskim rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami działamy już ponad 25 lat. Przez te lata pracy wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, dzięki czemu ich specyfika nie ma przed nami tajemnic.
  • PROFESJONALIZM Naszą największą siłą jest stabilny zespół EKSPERTÓW o udokumentowanych kwalifikacjach i bogatym wieloletnim doświadczeniu – administratorów, zarządców nieruchomościami, pośredników oraz księgowych. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy zarządzania.
  • KONKURENCYJNOŚĆ Od lat słuchamy sugestii naszych klientów, ich potrzeby są dla nas inspiracją do szukania nowych rozwiązań! To właśnie dzięki ich sugestiom wciąż się rozwijamy i udoskonalamy nasza ofertę.
  • ZAANGAŻOWANIE Podczas wieloletniej pracy na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami, odbyliśmy setki spotkań oraz rozmów z naszymi klientami. Te bezpośrednie i trwałe relacje okazały się nieocenione w uświadomieniu nam, że lojalność i zaufanie to podstawa satysfakcjonującej współpracy.
  • INNOWACYJNOŚĆ Idziemy z duchem czasu i jesteśmy EKO! Stale śledzimy najnowsze trendy w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami, najlepsze rozwiązania wprowadzamy do naszej firmy. Stale się rozwijamy dostarczając usługi na najwyższym poziomie, tworząc digitalowe rozwiązania. Jako jedni z pierwszych na rynku przygotowaliśmy dla naszych Klientów bezpłatną aplikację mobilną do stałego kontaktu z Klientem oraz monitorowania prac i zadań na danej nieruchomości. Ponadto stosujemy energooszczędne i ekologiczne rozwiązania.
  • BEZPIECZEŃSTWO Należymy do amerykańskiej grupy kapitałowej White Star Real Estate, która wspiera nas we wszystkich działaniach i innowacyjnych rozwiązaniach. Posiadamy solidny kapitał zakładowy w wysokości 1 450 000 zł oraz ubezpieczenie OC w wysokości 500 000 euro, które nie tylko są gwarancją stabilności naszych finansów, ale przede wszystkim pozwalają zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom oraz dynamiczny rozwój naszej firmy.
  • LICENCJE I CERTYFIKATY Pracownicy naszej firmy posiadają licencje zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami.
  • TWOJE POTRZEBY SĄ DLA NAS WAŻNE Od lat słuchamy sugestii naszych klientów, ich potrzeby są dla nas inspiracją do szukania nowych rozwiązań! To właśnie dzięki Państwa sugestiom wciąż się rozwijamy i udoskonalamy nasza ofertę.